Nasz zespół

dr Michał Hadała (PT, doktor, CMP, KCAT) fizjoterapeuta, europejski doktor fizjoterapii
i nauk stosowanych w sporcie (Uniwersytet w Walencji, Hiszpania). Absolwent fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim w Polsce.

Fizjoterapeuta związany z oceną, analizą, terapią i treningiem nerwowo-mięśniowym narządu ruchu. Posiada bogate doświadczenie kliniczne i dydaktyczne. Od lat współpracuje z fizjoterapeutami, takimi jak prof. Shirley Sahrmann, Jenny McConnell czy Marc Comerford. To doświadczenie zawodowe skłoniło go do skoncentrowania swojej pracy na systemie ruchu jako głównym narzędziu każdego fizjoterapeuty.

Od 2005 roku wykłada i naucza, że diagnoza i korekcja zaburzeń ruchowych to przyszłość zdrowia. Autor publikacji naukowych znaczących czasopism. Jako nauczyciel i dydaktyk uczy fizjoterapeutów w Polsce i na świecie trzech koncepcji diagnozy ruchu: MSI (Movement System Impairments), KC (Kinetic Control), McConnell. Na co dzień prowadzi Centrum Fizjoterapii Treningu i Motoryki w Rzeszowie.

mgr Wojciech Zaręba

mgr Wojciech Zaręba  fizjoterapeuta, wieloletni wykładowca na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. 

Łączy wiedzę i praktykę poparte bogaty doświadczeniem klinicznym i dydaktycznym. Od wielu lat wykłada na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Grzegorz Kuzdro
Rozwój i Marketing

Związany od wielu lat z branżą fizjoterapii i rehabilitacji. Współpracował z wieloma ośrodkami fizjoterapii w kraju i za granicą. Promuje, organizuje, wdraża i pomaga w rozpropagowaniu szkoleń opartych o analizę, ocenę, korekcję i prewencję patologii w obrębie narządu ruchu (MSI Shirley Sahrmann, McConnell Institute, Kinetic Control, The Performance Matrix, ).
Zaangażowany w projekty związane z rozwojem gabinetów, ośrodków fizjoterapii. Radość i satysfakcję czerpie również z projektów poświęconych samym pacjentom (uświadamianie, higiena ruchu, przybliżanie fizjoterapii).

Jolanta Mazurczyk Tavera
Specjalista ds. audiowizualnych i marketingu

Absolwentka Sztuk Pięknych w Walencji. Posiada ponad 13 lat doświadczenia zawodowego w fotografii, edycji zdjęć, montażu materiałów filmowych, produktach marketingowych, projektowaniu oraz jest ściśle związana wieloletnią współpracą z branżą fizjoterapii. Dział estetyki, projektu, marketingu jest jej bliski. Ułatwia komunikację niewerbalną przekazując ważne treści na temat analizy ruchu, systemu ruchu, dysfunkcji, wdrożenia odpowiedniego planu terapii. Odpowiedzialna na komunikację, obsługę klienta na terenie Hiszpanii.